GALERİ

Mutfak Tezgahı

Mutfak evimizin şüphesiz en önemli yeridir.Mutfak tezgahı ince,zarif ve güzelse sizin zevkinizi yansıtır. Çetintaş Mermer Ve Granitin Kullandığı mutfak tezgahı malzemesi 1. Sınıf malzemelerdir.

 • Isıya ve soğuğa dayanıklıdır
 • Kendinden cilalıdır, hijyenik ve kolay temizlenir
 • Bakterilerin üremesini önleyen doğa dostu malzemeler kullanır.
 • Evinizin değerini artırdığı gibi görsel ve estetik açıdan mükemmeldir.

Banyo Tezgahı

Banyo tezgahı ince,zarif ve güzelse sizin zevkinizi yansıtır. Çetintaş Mermer Ve Granitin Kullandığı banyo tezgahı malzemesi 1. Sınıf malzemelerdir.

 • Isıya ve soğuğa dayanıklıdır
 • Kendinden cilalıdır,hijyenik ve kolay temizlenir
 • Bakterilerin üremesini önleyen doğa dostu malzemeler kullanır.
 • Evinizin değerini artırdığı gibi görsel ve estetik açıdan mükemmeldir

Şömine / Barbekü

Çetintaş Mermer ve Granit olarak size modern,klasik ve rustik şömine alternatifleri sunarak sıcak mekan hayallerinizi gerçeğe dönüştürürüz

şömine  isim olarak Fransızca cheminée kelimesinden türemiştir. Sadece ısınmak amacıyla değil aynı zamanda  Anadolu yemek yapma kültürünün yapı taşıdır, mekanlara adaptasyonu ve sunduğu estetik açıdan farklılığınızı ve zevkinizi ortaya koyar.


Kaplama ve Döşeme

Çetintaş Mermer ve Granit olarak İşyerlerinizde , daire veya villalarında, yazlıklarınızda yaptırmak istediğiniz mermer ve granit kaplama,döşeme  işlerinizde  uygun fiyat ve kaliteli işçilikle hizmet vermekteyiz.

 


 

Banko

Çetintaş Mermer ve Granit olarak müşterilenize  daha iyi hizmet verebilmek için banko ihtiyacınızı sağlıyoruz. Bankolar kasa bankosu, servis bankosu ve teşhir bankosu amaçlı kullanılmaktadır. Kullanılan mekana  ve ihtiyaca göre zengin ürün yelpazesinden yararlanmak için bizimle temasa geçiniz.


Denizlik / Süpürgelik

Çetintaş Mermer ve Granit olarak  istenilen ölçüler konusunda  her türlü denizlik , süpürgelik dışında ayrıca masa , sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır. Denizlik kulanımında ki amaç  pencerenin tabanı, su geçirmeyen malzemelerden yapılması gerekir. Öne doğru eğim verilmesi, suyun dışarı akmasını geride ve yanlarda yükseltilmesi suyun içeri sızmamasını sağlar. Uç kısmı duvar yüzünden çıkıntılı ve damaklıdır. Süpürgelik kullanımındaki amaç ise duvar ile yer döşemesinin birleştiği yerdeki bitiş elemanı olmasıdır ,bir mekanın olmazsa olmazıdır.


 

Havuz / Küpeşte

Çetintaş Mermer ve Granit olarak   havuz, çatı, köprü, balkon vb yapıların çevresinde korkuluk olarak yapılan alçak duvar; evin duvarlarının çatının üstüne çıkan kısmına küpeşte/parapet sayış,uygulama ve montajını yapmaktayız.


Merdivenler

Çetintaş Mermer ve Granit olarak  merdiven kaplama,basamak kaplama ve döşemede uzman kadromuzla tasarım, üretim ve uygulamasını yapmaktayız.


 

Seramik / Fayans

Çetintaş Mermer ve Granit olarak  seramik ve fayans işlerinizi uzman kadromuzla istenilen süre ve zamanında yapmaktayız.


Silim / Cilalama

Çetintaş Mermer ve Granit olarak  Daha önceden yaptırmış olduğunuz mermer , granit , doğaltaş ve mozaik işleriniz zamanla çizilip bozulabilir. Silim ve cilalama makinalarımızla yer döşemelerinizi ilk günkü yeniliğine getiriyoruz.

 • Granit Silimi
 • Mermer Silimi
 • Doğaltaş Temizlik ve Koruma
 • Basamak ve Tezgah Silimi
 • Cila Uygulaması
 • Çini Silimi

Periyodik bakım anlaşması ile daha ekonomik ve devamlı parlak mekanlar sağlayabilirsiniz.


 

Ham Plaka

Çetintaş Mermer ve Granit olarak  ham plaka ihtiyaçlarınızı bize iletebilir,erken siparişle uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.